EVALVACIJSKO SREČANJE MULTIPLIKATORJEV

Na evalvacijskem srečanju, ki je potekalo 25. 10. na Gimnaziji Franceta Prešerna, smo pregledali kako in na kakšen način je potekalo samo usposabljanje učiteljev in strokovnih sodelavcev iz strani multiplikatorjev. Preverili smo kakšno je bilo stanje pred, med in po usposabljanjih. Ugotovili smo, da smo tekom izobraževanj za multiplikatorje pridobili kar nekaj znanja in metod, ki smo jih, še preden bo učilnica dejansko vzpostavljena na naših šolskih površinah, lahko že preizkusili.

Na sestanku se nam je pridružil tudi Benjamin Tomažič, ki je član Inštituta Integrum. Prisluhnil in ocenil je naša spoznanja od začetka projekta pa vse do zdaj in prišel do zaključka, da smo odlična ekipa, ki jo družijo želje po novostih, spremembah ter navdušenje nad novimi metodami poučevanja.